Kurkime NAMATA

- užuovėją ieškantiems senovės išminties ir dvasinio įkvėpimo

Labai džiaugiuosi, kad esi čia, ir negaliu sulaukti, kada galėsiu su tavimi pasidalinti savo kelione. Noriu ir toliau dalytis senovės lietuvių prigimtinės kultūros „pagoniškais” keliais , bei siekti savo vaizdo įrašais suteikti tau ramybės ir įkvėpimo jausmą. Todėl atveriu NAMATA paramos rinkimo paskyra lietuviškoje ContriBee platformoje.

Tapdamas ar tapdama remėju ne tik remi mano darbą, bet ir prisijungi prie bendruomenės žmonių, kurie yra suinteresuoti NAMATA gyvavimu. Čia būsi pirmas ar pirma – sužinosi apie naujus projektus, turėsi galimybę balsuoti dėl būsimų projektų ir net turėsi prieigą prie privačios bendruomenės, kurioje galėsi bendrauti su manimi ir kitais mecenatais, kurie taip pat domisi senovės išmintimi, dvasiniais gelmės keliais, bei Lietuvos gamtos grožiu.

Tavo parama yra vertinga. Tu padedi man padengti išlaidas, tobulinti įrangą ir finansuoti naujus projektus.

Esu įsipareigoję skaidriai informuoti apie tai, kaip tavoji parama bus naudojama, todėl reguliariai dalinsiuosi naujausia informacija apie NAMATA pažangą.

Dėkoju, kad apsvarstei galimybę tapti remėju. Be tavęs ir jūsų visų to negalėčiau padaryti!

Jei esi pasirengę prisijungti prie NAMATA bendruomenės ir tapti remėju, spustelk žemiau esantį mygtuką ir užsiregistruok ContriBee platformoje. Pairinkau būtent ją, kaip lietuvišką alternatyvą Patreon.

Linkėjimai,
Ugnius

Tavo žinutė išsiųsta

Atrašysiu neužilgo

Padarykime tai kartu

Pasakyki kas vyksta