Kelionėms ir Ramybei savasty

Rankomis sukurtas pagoniškas amuletas vaizduojantis mitologinį pasaulio medį, vieną centrinių elementų baltiškoje kosmologijoje, skirtas ne Gamtos garbinimui, o įžvelgimui bendrumo ir įsirišimo tarp vidaus ir išorės.

Simboliai ir jų sistemos

Amulete simboliais perteikti gelmės konceptų pavyzdžiai universalios išminties paieškai – tai raktažodžiai intelektualiam sielos žaidimui.

Tai žmogaus, kilusio iš Gamtos, archetipinių motyvų vaizdiniai. Tai pirminio sąmonės blyksnio valingos raidos potencialas – šlovingas, orus ir nepalaužiamas gyvavimas.

Žemutinis pasaulis

Tamsios tai ne blogos, bet galinčios išgąsdinti tikrai, nes gelmėse slypi tai kas nepažinu. Tai pasąmonė ir viskas kas slypi joje. Tai mūsų didžiųjų atradimų pradžia. (Ruošiama daugiau)

Viršutinis pasaulis

Tai ne tik dangus ar saulės šiluma, tai pati sąmonė ir jos šviesa - diskriminuojanti gyvavimo tiesa, paliekanti šešėlį užnugaryje. Tai vien intelektu nepasiekiamos idėjos (Ruošiama daugiau)

Pasaulio medis - jungtis

Vidaus ir išorės pasaulio žemėlapis, psichologinės ir kūniškos brandos motyvas. Žmogus, kaip ir medis siekia požemius, šakomis dangiškas aukštumas - šaknimis tvirtai įsikibęs atlaiko vėjus šiaurius. (Ruošiama daugiau)

Priėmimo ir Išleidimo priešybės

Gyvasties energijai kylant iš vieno taško ši gali krypti į priešingas puses. Tai papildymas pasaulio medžio krypčių, šalia aukštyn ir žemyn - uždarumo ir atvirumo motyvai. (Ruošiama daugiau)

Leiskis žemyn, kad kiltum aukštyn

Amuleto priekyje išdegintas Gyvybės medis apsuptas svastikos ir begalybės. Viršutinio, sąmonės, šviesos pasaulio simbolis specialiai stilizuotas, kad primintų savo kilmę, kuri slypi požemyje, pasąmonėje, tamsoje. Šiai dichotomijai pabrėžti – specialiai išdeginta ir ameleto apačia. 

Pagaminta Lietuvoje protėviams įkvėpus

Pačiam atsikėlus į protėvio seną trobą, krašte, šalia buvusios Alkų [alka – šventvietė] girios, ėmiau svarstyti vis archajiškesnių žmonių buitį ir dvasinį gyvenimą. 

Baltų gentys negarbino Gamtos, nors ji buvo šventa. Jiems, joms ir mums gamta tai terpė archetipinių dėsnių ir atsitiktinumų aplink ir savyje pajautai, pastebėjimui ir sveikam integravimui.

Amuletai prekyboje

Gaminami mažais kiekiais – greitai dingsta. 

Iš Uosio

Ąžuolo jėgą
Ugnies galybę!

Susipažinki su nauju amuletu iš ąžuolo vaizduojančiu Pasaulio medžio žieduose įsisukūsią Perkūnišką jėgą – pirminį sąmonės žybsnį.

Tvariai surinkta iš Gamtos

Visos medžiagos atrinktos laikantis tvarumo principų: raudonmedis dengtas natūraliu kokosų ir linų aliejumi. Praverti lininėmis virvutėmis jie įdėti į lininius maišelius, kuriuos pasiuvo mano močiutė. Smilkalų kvapų pritraukusios pjuvenos maišeliuose iš mano dėdės dailidės. Siuntų vokai taip pat lengvai rūšiuojami.

Tavo žinutė išsiųsta

Atrašysiu neužilgo

Padarykime tai kartu

Pasakyki kas vyksta