Smilkalinės tavo sielai ir namams

„Namata” medinės smilkalynės tai rankų darbo išraiška iš pajautos Visumai ir duoklės mūsų Šaknims.

Dovana kuri lydės kasdien visą gyvenimą

Smilkalą galima smeigti ir į vazoną, tačiau kviečiu į kiekvieną užkūrimą žvelgti rimčiau, kaip į naują pabaigą, naują pradžią pradėta paskleistu kvapu.

Simboliai ir jų sistemos

Senaisiais raštais ir simboliais perteikti gelmės konceptų pavyzdžiai universalios išminties paieškai. Šios smilkalynės atvejis yra žmogaus vienpusio ryšio nuo gamtos pasakojimas.

Pirmapradės priešybės

Ne tik dangus ir žemė, sąmonės šviesa ir pasąmonės tamsa, bet ir priminimas kas iš ko kyla, kas į ką sunyksta, kas be ko prarastu savo išskirtinumą ir taptų viskuo - tuo pačiu ir niekuo.

Gyvybės
medis

Vidaus ir išorės žemėlapis, psichologinės ir kūniškos brandos motyvas, tai kas prasideda sumanymu tuštumoje įkūnytį potencialą, pasaulio modelis universaliai randamas seniausiose pasaulio kultūrose.

Tekmė

Visatos ir erdvėlaiko išsidėstymas, tai tie pastovūs konkretumo ir nepastovumo dėsniai. tai ta visko eiga - niekad nesustojanti, judanti spirale tiktai pirmyn.

Žalčiai

Tai savo uodegas iš burnos paleidūsios gyvatės, tai geros valios klajokliai apsistojantys mūsų ūkiuose, tai atgimimą nusimetus seną odą menantys sielos draugai.

Surinkta iš gamtos

Visos dalys atrinktos laikantis meilės savo kraštui. Sąmoningai vengta importo ir sintetikos, tad visos „Namata” smilkalynės buvo ir bus iš Lietuviškos pušies, suręstos be klijų – tik vinimis, ir padengtos vietinių bičių vašku ir linų sėmenų aliejumi.

Patogu įdėti - lengva valyti

Smilkalynės idėja kilo iš noro nesivarginti tvarkantis po gausaus smilkalų deginimo kasdiena. Dabar smilkalų pelenai krenta į erdvų indą, kurį paprasta ištuštinti.

Atsiliepimai

Pagaminta Lietuvoje protėviams įkvėpus

Pačiam atsikėlus į protėvio seną trobą, krašte, šalia buvusios Alkų [alka – šventvietė] girios, ėmiau svarstyti vis archajiškesnių žmonių buitį ir dvasinį gyvenimą. 

Baltų gentys negarbino Gamtos, nors ji buvo šventa. Jiems, joms ir mums gamta tai terpė archetipinių dėsnių ir atsitiktinumų aplink ir savyje pajautai, pastebėjimui ir sveikam integravimui.

Šiuo metu gali įsigyti

Tavo žinutė išsiųsta

Atrašysiu neužilgo

Padarykime tai kartu

Pasakyki kas vyksta